БІОГРАФІЯ

Табунщик Руслан Володимирович, народився 30 липня 1980 року в смт. Любашівка, на Одещині

З 1997 по 2001 рік навчався в Одеському Інституті Внутрішніх справ та здобув вищу освіту спеціаліста правоохоронної діяльності кримінальної міліції, а з 2001-2002 рік закінчив Одеський Університет Внутрішніх справ (підвищення кваліфікації), та здобув другу вищу освіту правознавця.

Після навчання у 2001 році був призначений оперуповноваженим відділу розкриття злочинів проти особистості та боротьби з груповими злочинними проявами управління карного розшуку Одеського міського управління МВС України в Одеській області.

З 2004 року був переведений оперуповноваженим у відділ боротьби з груповими злочинними проявами, розкриття злочинів проти особистості та учинених іноземцями і відносно них управління карного розшуку Одеського міського управління -Управління МВС України в Одеській області. Через три роки був призначений старшим оперуповноваженим цього ж відділу.

         З 2007 року — Старший оперуповноважений в особливо важливих справах сектору карного розшуку відділу організації діяльності лінійних органів в портах та аеропортах Головного управління МВС України в Одеській області.

    У 2009 році Руслан Володимирович був призначений начальником сектора розкриття незаконних заволодінь автотранспортом, відділу карного розшуку Одеського міського управління Головного Управління МВС України в Одеській області, та в цьому ж році — начальник сектора карного розшуку Суворовського районного відділу Одеського міського управління МВС України в Одеській області.

В 2012 році — Заступник начальника управління — начальник відділу боротьби з торгівлею людьми управління боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми Головної о Управління МВС України в Одеській області.

За роки служби був нагороджений 11 медалями та 4 нагрудними знаками.

В 2015 році Руслан Володимирович був обраний депутатом Одеської обласної Ради, та очолив постійну комісію з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

З початку депутатської діяльності активно займається меценатством та приймає участь у розбудові Любашівського району