Звіт депутата Табунщика Руслана перед Любашівською громадою!

Моя діяльність, як депутата Одеської обласної ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

Я вдячний всім, хто на виборах до місцевих рад віддали свій голос за мене. Намагаюсь весь час працювати так, щоб виправдати вашу довіру, а головне, дійсно змінювати на краще життя громади Любашівщини. За весь час моєї роботи з громадою я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців щодо працевлаштування, медичного забезпечення, покращення соціальної інфраструктури району. Намагався постійно зустрічатись із мешканцями свого виборчого округу та допомагати, як кожній людині окремо (за зверненням), так і громаді в цілому.

Відповідно до Регламенту Одеської обласної ради присутність на кожному засіданні, є однією з основних обов’язків депутата. Беру активну участь у сесійних засіданнях Одеської обласної ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому контролі тримаю рішення обласної ради з питань, що належать до повноважень комісії.

Постійно перебуваю у своєму виборчому окрузі, де зустрічаюся зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами місцевих рад. Приймаю участь у проведенні районних та сільських свят, днів села та храмових свят. Завжди підтримую та допомагаю у вирішенні бюджетних, правових та матеріальних питань жителів Любашівки. Окрема увага у 2016 році приділялася комплексній підтримці інвалідів. Як депутат Одеської обласної ради я, в межах своїх депутатських повноважень, брав активну участь у вирішенні проблем свого округу.

Максимальну допомогу та турботу надаю людям похилого віку, а саме соціальну та психологічну допомогу. Така категорія людей найбільш потребує допомоги.        

При необхідності вирішуються різні побутові питання, допомога в отриманні субсидії, отримання гуманітарної допомоги багатьох мешканців району. Також без уваги не залишаються і діти. Діти – це наше майбутнє, це наше продовження, це наше натхнення. Кожна дитина – це вже особистість, яка має неймовірну енергію та надзвичайну силу і найголовніше  величезне серце.

Завдяки моїм депутатським планам були залучені кошти з обласного бюджету на капітальний ремонт закладів освіти (школи та садочки) – 10,5 млн.грн, на ремонт та облаштування медичних закладів – 4,4 млн.грн, на реконструкцію культурних закладів – 488 тис.грн, було проведено капітальний ремонт водопровідних мереж сіл Любашівського району на суму 5,2 млн.грн. А також були виділені субвенції на соціально-економічний розвиток Любашівського району в розмірі 11,6 млн.грн.

Звіт депутата Табунщика Руслана перед Любашівською громадою!: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *